Bianci Balti Cilt Bakımı ve Güzellik Sırları

Bianci Balti

Dünya güzeller listesinde yerini alan ve güzelliği ile göz kamaştıran Bianca Balti 1984 doğumlu Victoria’s Secret güzellerinden birisi olarak tanınmaktadır. Efsane güzelliği ile milyonlarca kişinin beğenisini toplayan Azerbaycan asıllı aynı zamanda baba tarafından İtalyan olan Balti, güzelliğini karma olmasından almaktadır. Farklı köken ve kültürlere sahip olması ise dez avantajıdır.2006 yılında bir evlilik yapmıştır. 2017 senesinde ise ikinci evliliğini yapmıştır. Başından bir kaç evlilik geçmiştir. Podyumlarda renkli duruşu ile fark yaratan bir kimlik olmayı sürdürmüştür. Cildi ve bedeni, muhteşem güzelliğe sahip olduğundan hayran fanı son derece doludur.Peki, bu güzel bir cilde ve fit bir fiziğe sahip olmasının sırrı nedir ? Hep birlikte öğrenelim,bilgilenelim…

Bianca Balti Güzellik Sırrı Nelerdir ?

Sinemalarda ,dizilerde,podyumlarda ses getiren güzelliği ile diğer ünlülere fark katan Bianca Balti güzelliğini sağlıklı ve dengeli beslenmeye borçludur. Vücut ölçüleri ortalama olarak 82-59-88 ‘dir. Ayakları oldukça narin ve kibar olduğundan ayakkabı numarası ise 36’dır. Hindistan cevizinin normal şartlarda yemesini çok seven ünlü bunun yağından hem nemlendirici bakım kremlerini hem de saçına özel saç bakım yağlarını Hindistan cevizi özlü olmasına özen gösteriyor. Cildi,saçı,beden sağlığını oldukça besleyen ve güzelleştiren bu yağ ile güzelliğinin sırrının Hindistan cevizinden geldiğini vurguluyor. Olmazsa olmazlarında biri olduğunu savunan ve her daim bunu kullanmayı alışkanlık haline getirdiğini açıklayan Bianca Balti bu seçiminden yana çok doğru bir tercih içinde olduğunu vurguluyor. Hayranlarına Hindistan’dan gelen güzellik özünü Hindistan Cevizini öneriyor.

Maskara tercihlerinde markasından şaşmadığı sağlık koşullarına uygun L’Oreal Paris Wings maskara en sevdiği makyaj ürünlerinden biri. Gözlerindeki efsane gizemi ona bağlıyor. Yüzünü yıkama alışkanlığını soğuk suyun mucizesine veriyor. Buzdolabında beklettiği soğuk su ile yüzünün canlı ve diri olmasına yardımcı oluyor. Güzelliğindeki en büyük sırrı cildini yoracak ağır makyajlar kullanmamasıdır. Podyum dışında makyajı çok az kullanmayı seçen bir ünlüdür.Elma ve Ananas yemeyi çok seviyor.Elma fazla yağların hızlı yakılmasına ananas ise cilt ve saç sağlığına iyi geldiğini düşünerek mümkün oldukça onları ön planda tutuyor. Bunun dışında yüzmek ve yoga yapmak en büyük hobileri arasında yer alıyor.