Zuhal Topal Cilt Bakımı ve Güzellik Sırları

zuhal topal cilt bakımı güzellik

Ekranlarda sempati duruşu ile ilgi toplayan ve son zamanlarda güzelliği ile dikkat çeken Zuhal Topal tiyatro oyunculuğu ile bugünlere gelmiştir. Komedi film ve dizilerde üstün yetenek sağlayan bir kimlik olmayı sürdürmüştür. Evli bir çocuk annesidir. Lina adında bir kızı vardır ve kızına olan düşkünlüğü tartışılamaz. Hayatı kocası ve kızı olan Zuhal Topal‘ın aynı zamanda çok mutlu bir evliliği bulunmaktadır.Eşi Müzisyen Korhan Saygıner’dir. 17 Seneden fazla film ,dizi,sunucu ve çeşitli yerlerde görev yapmıştır.Şuan Fox kanalında yayınlanan Zuhal Tolpalla Sofrada yemek yarışması ile çok ilgi çekmekte ve sevilmeyi sürdürmektedir. Hayran kitlesi oldukça fazladır.

 Zuhal Topal Güzellik Sırları

Yeteneği daha altı yaşında iken başlayan Zuhal Topal bük bir aileden gelmiştir. Küçükken çok  büyük yeteneklere sahip olduğundan okulda da taklit ve benzeri görevlerde ilk olarak Öğretmeni onu seçer taklit yeteneğine fırsat tanırlardı. Gülmeyi ve güldürmeyi seven mizahi kimliği ile Mimarlık Fakültesini kazanmasına rağmen sanat yolunda buldu kendini. Çok renkli bir hayatı olan Zuhal Topal Başarılarına büyüdükçe katıldığı yarışmalar ve sınavlar ile taçlandırarak bugünlere geldi. Çok saygı gösterilen ve çok doğal olduğu için hayran kitlesi olan bir ünlüdür. Üstelik güzel ve alımlı olması da cabası. Boyu ,fiziği ,görüntüsü,sıcak kanlılığı, hareketli ve kıpır kıpır olması ile ilgi uyandırmayı başaran biridir.

Güzelliğinin sırı sağlıklı ve beslenmek ve neşe olduğunun altını çizen Zuhal Topal beslenmesine oldukça dikkat eden genelde salata ağırlıklı beslenen,Tatlı olmazsa olmazlarından biri olan biridir.  Kaliteli bir yaşam için sevdiği her şeyden tadıyor fakat bunun abartısına kaçmayarak güzelliğini koruyor. Böylece formda fit ve güzel olmayı sürdürüyor. Sunduğu yemek programlarına rağmen iradesinin güçlü olması ve her şeyden az ve tadımlık yemesi fazla kilo almasının önüne geçiyor. Aslında güzelliğin iradede gizli olduğunu savunan her şeyden az ve öz yiyen ama lezzetini muhakkak tadan,kendine fazla sınır koymayan biri olduğunu vurguluyor. Sağlıklı beslenerek,spor yaparak cilt ve beden güzelliğine sahip çıkıyor.

Çocukluğunda babasını erken yaşta kaybetmesi ile annesi ile hayat mücadelesi veren Zuhal Topal bütün çocuklardan daha buruk yaşadığını,doyasıya oyuncaklarla oynamadığını amam buna rağmen gülmeyi hayatından hiç eksik etmediğini vurgulayarak,güzelliğinin sırrını içten neşesine bağlıyor. Uzun ve genç kalmanın sırrı ona göre neşedir. Bununla beraber,çok fazla abartılı makyaj yapmayarak cildinin kimyasal içerikli maddelerden uzak tıtarak cilt sağlığını koruyor. Bol bol su içme alışkanlığını sürdürüyor. Ekranlarda cildi ve gözleri onun en dikkat çeken güzelliğidir.Sık yemesine rağmen karbonhidratı az tüketen,organik beslemeye itina gösteren bir ünlüdür.