Hazal Kaya Cilt Bakımı ve Güzellik Sırları

Hazal Kaya

Bugüne kadar oynadığı dizi ve filmlerde üstün başarılar sağlayan dünyalar güzeli Hazal Kaya en çok ses getiren ünlüler arasında yerini almaktadır. Aşkı-Memnu dizisi ile gönülleri fetheden Nihal Karakteri ile unutulmaz karelerde rol oynayan Hazal Kaya Dünden bugüne en çok merak edilen ,arama motorlarında en çok tıklanan biridir. Güzelliği yüz duruşu ve duruşunda var olan masumiyet herkesin ilgisini çekmektedir.Peki, bu kadar güzel olmayı neye borçlu? önce Hazal Kaya kimdir hakkında doğru bilgilere ulaşalım. Daha sonra güzellik sırlarını sizler ile paylaşacağız.

Asıl adı Leyla Hazal Olan Hazal Kaya‘nın Çocukluğu ,okul yaşantısı, kariyeri İstanbul’da başlamıştır. Gaziosmanpaşa’da büyüyen ilk okulu orada tamamlayan Hazal, çocukluk yaşantısı oldukça renkli geçmiştir. Çocukken sağladığı üstün başarılar ile bugünlere gelmiştir. Küçüklüğünde oldukça sessiz ve alıngan olan Hazal’ın kalbini çabuk fethetmek hiçte zor sayılmazdı. Kendi gibi pamuk gibi yüreğe sahip olması dost ve arkadaşlarının ona olan sonsuz güveni sağlamaya yeterdi. Film ve dizlerde de yansıttığı karakteri ile doğal bir kimliğe sahip olan ve aynı zamanda duru güzelliği ile göz kamaştıran Hazalın doğum tarihi 1 Ekim 1990’dır. Yaşının küçüklüğüne rağmen çok zor sınavlardan geçmesi dikkat çeken özelliğidir.Liseyi İtalyan Lisesinde Okumuştur. Hayatı tamamen İstanbul’da geçen Hazal aynı zamanda memleketine tutkun biridir. Aile yaşantısı biraz disiplinlidir. Çünkü Avukat Anne ve Babaya sahip olması yaşantısında daha çok otoriter,saygın olmasını sağlamaktadır. İstanbul Balatta doğan ,Daha sonra Gaziosmanpaşa’da çocukluğu geçmektedir. Anne ve Babası Hazal daha çocuk yaşta iken 7 yaş aralığında birbirlerinde bir anlaşmazlık nedeni ile ayrılırlar. Velayeti annesine verilen Hazalın yaşam mücadelesi 7 yaşında başlamaktadır.

Hazal Kayanın Cilt ve Beden Güzelliğinin Sırları Nelerdir ?

Daha çok doğal makyaj yapmayı tercih eden fakat Ruj seçiminde canlılığa önem verdiği için kırmızı odaklı Ruj kullanan Hazalın doğal güzelliği doğru beslenme tekniğidir. Yağlı ,şekerli gıdalardan uzak duran, su içme alışkanlığını düzenli periyotlar ile sürdüren Hazal, her sabah ısınma hareketlerinden sonra spor yapmayı huy haline getirmektedir. Spor ve doğru beslenme tekniği ile inanılmaz bir fiziğe sahip olan Hazal, Hayranlarına az ve öz beslenmelerini ve en önemlisi spor yapma alışkanlıklarından asla vazgeçmemelerini tavsiye ediyor.

Yüz güzelliğinin en büyük sırrı fazla sabun kullanma alışkanlığının olmamasından kaynaklanıyor. Yüz sabunlarını fazla tercih etmeyen yüz sütü nemlendiricileri kullanan ve sabah uyandıktan sonra ve gece uyumadan önce yüzünü bir pamuk yardımı ile gül suyu şile temizlemeyi ihmal etmediğini dile getiren Hazal Saçlarında da fazla boya değişikliğini tercih etmediğini vurguluyor. Saç renkleri doğal ve saçı yıpratmayan tonlardadır. Bu onun saçındaki yıpranmayı azalttığını üstelik doğal bir görsellik kazandırdığı söylen Hazal boya renklerinde aynı rengi kullandığını ve saçlarını her gün değil 2 gün ara ile dinlenerek yıkadığını ifade ediyor. Bu sayede saçının daha canlı ve dolgun olaması sağlanıyor. Meyve tüketirken meyvelerin kabuğunu ziyan etmeden kendi vitaminlerinin kabuklarında olduğunu söyleyen Hazal güzelliğinin sırrını meyvelere borçlu. Bol bol meyve ve egzersiz yaparak formunu koruyor.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın