Kim Kardashian Kimdir ?

Kim Kardashian

Kim Kardashian 21 Ekim Los Angeles ,Kaliforniya doğumludur. Amerika’nın gözde yıldızlarından biridir. Şimdiki yaşı 39’dur. Amerikanın magazin yıldızı olarak tanınan ve çok seksi güzelliği ile teklifler almayı sürdüren bir ünlüdür.Babası Ermeni kökenlidir. Annesi ise Hollandalı’dır. Fakat İskoç asıllı bir kadındır. Kim Kardashian güzelliğini annesinden almıştır.Keeping Up with the Kardashians ve Kourtney and Kim Take New York adlı reality showlar yaparak tanınır.

Fiziği ile tanınan milyonlarca insan tarafından değer gören ve hayranlık uyandıran bir kadındır. Güzelliği dillere destandır. Her türlü ün şöhretine kendini adamıştır. Şarkıcılık hayatında üstün başarılar elde etmiştir. Bununla beraber stilistlik ve aktristlik yapan ciddi bir iş kadınıdır. En çok kariyer hayatında dergilere verdiği çılgın pozlar ile tanınmaktadır. Vücudunun kusursuzluğunu sergilerken hiç bir endişe duymuyor ve kendine olan güveni ile hayran kitlesini gün geçtikçe arttırmaya devam ediyor.

Kendine özel çıkarttığı parfümler çok satmıştır. Dergilerde sıklıkla poz veren cesur,seksi ve bir o kadar çekici duruşu vardır. Bu nedenle Dünya güzeller listesinde ilk sıralarda yerini almaktadır. Dancing With the Stars 2 dans yarışmasına katılmıştır.Çeşitli yerlerde Jürilik yapmıştır. Bunlardan bazılarını sıralamak gerekirse, Amerikanın Gelecek/Yeni Top Modeli ve Amerika Top Modelini Arıyor , America’s Next Top Model gibi jürilik yapmış ve yarışmacıları yeteneklerine göre değerlendirmiştir.

Vadinin Melekleri adlı sinemada rol almıştır. Bununla beraber,kız kardeşleri Kourtney ve Khloé ile Kardashian Konfidential adlı bir kitap yayınlamıştır. Çeşitli ayakkabı blogu açıp satış servisini başlatmış ve 2007 yılında ise playboy dergisine çıplak modellik yaparak o yıl dergide inanılmaz satışlar sağlamıştır. Kim Kardashian seksiliği ile ünlüdür. Vücudunu hiç çekinmeden dergilerde çıplak pozlarla kullanır.2008 yılının mayıs ayında çıkarttığı bir DVD ile Workout with Kim Kardashian ayakkabı satışını hizmete sunmuştur. Buda çeşitli online sitelerde değerlendirilerek satış her yere kolay ödeme yöntemi ile kargo hizmeti ile sunulmuştur. Hayatındaki en ciddi yatırımlardan biri bu olmuştur. Kardishian kalabalık bir aileden gelmiştir. Toplamda 9 kardeşi bulunmaktadır. Babası vefat etmiştir. Ermeni öyküleri ile büyüdüğünü ve onların kültürüne göre bayramlaştığını yemekler yaptığını çeşitli magazin dergilerde röportaj yaparak bildirmiştir.

Güzellik sırlarından biri kendine özverili olmasıdır. Günlük banyo yapma alışkanlığı edinen,kendine özel şampuanları kullanan biridir. Yüzüne fazla sabun kullanmaz. Cildine zarar veren her kimyasal içerikli üründen uzak durur. Yüz bakımı için evde uyguladığı doğal bakım kürlerini tercih eder. Ara öğünlerinde yoğurt yemeyi ihmal etmez. Argan yağı ile saç bakımına özen gösterir. Avakado yemeyi çok sever. Özellikle ve salata ağırlıklı beslenir ve en önemlisi stresten kendini uzak tutar. Bol su tüketen sabah sporlarını eksik etmeyen podyum dışında cildine çok fazla makyaj kullanmayan doğal ve seksi bir ünlüdür. Vücudu onun en hassas noktasıdır.

Sevgili Bilgistili okuyucularımıza ;

Öncelikle hoş geldiniz. Sitemizde geçen her yazı,görsel metin sitemize aittir. Yazılarımız özgün ve akıcı bir dille anlatılmıştır. Burada verilen emeğe saygı duyulmasını,yazılarımızı sonun kadar bitirerek okumanızı temenni ediyoruz. Yakın çevrenizdekilere,sosyal medya hesaplarında sitemizden bahsederseniz mutlu oluruz. Dileriz hep kalıcılığınızı sürdürürsünüz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın