Beren Saat Cilt Bakımı ve Güzellik Sırları

Beren Saat Cilt bakımı

Beren Saat Türkiye’de hatta dünya çapında güzelliği ile fark katan bir ünlüdür. Gözleri yosun yeşilidir. Saçları doğal kumraldır. 26 şubat 1984 Ankara doğumludur. Ondan büyük Cem adında bir abisi vardır. Annesi Emekli Öğretmendir. Eğitim hayatlarını Kolejlerde tamamlayan Beren Saat ,başarıları ve azimleri ile Başkent Üniversitesini okudu ve İşletme bölümünden mezun oldu.

Üniversite hayatında çok beğenilen ve arkadaşları tarafında ilgi gören biriydi. Bunun üzerine o dönemlerde katıldığı bir TV yarışmasında Türkiye’nin Yıldızlarında yaptığı rol ve davranışlar ile seyircilerin ilgisini çekti ve çok beğenildi. Yarışmada üstün yeteneği ve güzelliği ile derece aldı Bu yarışma sonrası hayatında çok daha iyi gelişmeler başladı ve çeşitli yerlerde dizilerde rol almaya başladı. En çok Bihter karakteri ile dikkatleri üzerine çekti ve Bihter adı ile ölümsüzlüğü başardı. Hala onu Bihter olarak çağıranlar var.

Beren Saat oyunculuğa ilk başladığı zamanlar otelde kalıyor ve sürekli ekran başı hazırlıklarına çalışıyordu. O dönemler çok yoğun ve stresli zamanlar yaşamasına rağmen stres ile baş edebiliyor ve güçlü duruyordu. Hayatında zorluklar olduğu kadar güzellikler de yer alıyor her güne yeni bir başlangıç yapıyordu. Beren Saat bu zorlu ve güzel süreçlerden sonra kadın olmanın verdiği yükü omuzlarında taşıdı ve her rolde başarılara imza attı. Mutluluk kaynağı onun daha güzel görünmesini sağlıyordu. Bu yüzden cildine doğal ürünler kullanıyor markasından emin olmadığı ürünleri kullanmıyordu. Dupduru bir teni olduğunda görenlerin dikkatini çekiyor acaba Beren Saat cilt ve güzelliği  için ne kullanıyor? Gibi sorular soruluyor güzelliği çok fazla merak ediliyordu. Oysaki onun hayatında hep doğallık vardı.

Beren Saat’in güzellik sırlarından biri zayıf ve fit kalmasıdır. Bunun için beslenmesine özellikle dikkat eden ve az kalorili besinleri tercih eden biridir. Bu nedenle yediklerinden kilo almıyor kilosunu koruyarak düzenli spor yapıyor. Çok kilo yapan besinlerden uzak duruyor. Makarna,pilav , ekme gibi unlu karbonhidratı fazla olan besinlerden uzak duruyor. 14 yaşından beri şeker kullanmıyor ve çayı şekersiz içmeyi tercih ediyor. Cildini yıpratacak makyaj türlerini tercih etmiyor. Daha çok göz odaklı makyajları tercih ediyor. Rujun da doğallığı andıran renkleri tercih ediyor. Saçını fazla beyaz çıkmadığı sürece boyamıyor. Giyimde kıyafette ve makyajda sadeliği seven ünlü oyuncu aşk ve sevgiyi hayatından hiç eksik etmediğini ve bunun bir insanı güzelleştirdiğini vurguluyor.Ona göre sevgiyi ve aşkı tadan insan kolay kolay yaşlanmaz. Bütün hayranlarına sevgiyi,aşkı aşılıyor. Güzelliğinin kaynağı sevgidir.

Sevgili Bilgistili okuyucularımıza ;

Öncelikle hoş geldiniz. Sitemizde geçen her yazı,görsel metin sitemize aittir. Yazılarımız özgün ve akıcı bir dille anlatılmıştır. Burada verilen emeğe saygı duyulmasını,yazılarımızı sonun kadar bitirerek okumanızı temenni ediyoruz. Yakın çevrenizdekilere,sosyal medya hesaplarında sitemizden bahsederseniz mutlu oluruz. Dileriz hep kalıcılığınızı sürdürürsünüz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın