Chrissy Teigen Cilt Bakımı ve Güzellik Sırları

Terimi kaldır: Chrissy Teigen Chrissy Teigen

30 Kasım 1985 yılında Utah-Delta’da dünya’ya gözlerini açtı. Kariyeri nedeni ile çeşitli yerlerde ikametgah etti. Daha sonra işinin sürekliliğini sağlayabilmek adına Huntington Beach, California’ya yerleşti. Güzelliği ile çeşitli dergilerde kataloglarda rol aldı. Teigen, 2004’te IGN Babe oldu ve Temmuz 2007’de uluslararası erkek dergisi Maxim’in takvim kapağında yer aldı. O dönemler güzelliği ile herkesin dilinde düşmeyen milyon dolarlık teklifler alan,çok kazanan ünlüler listesinde yer almaktadır.

MTV, FUSE / MSG ve ‘E!’ Gibi kanallarla televizyon dünyasına modelllik yapan Chrissy Teigen çok başarılı olmasından ziyade cilt güzelliği ve fiziği dünya çapında kendine hayranlık bırakan bir görselliğe sahiptir. Bu nedenle erkekler ve bayanlar onu çok beğenmekte hatta çoğu bayan onun gibi güzel olma hayalini sürmektedir. Çekici,sıcak ve oldukça seksi olan bu yabancı model hala çok başarılı modeller yapmakta çeşitli dergilerde kapak olmayı sürdürmektedir. Twiterde hayran kitlesi 510 bin civarıdır. En çok kapak olduğu dergiler, Glamour, İtalyan Vogue, Galore ve Esquire’dir. Aynı zamanda sosyal yaşantısında çok iyi bir anne,tutkulu bir aşçı,ve evlilik yaşantısında aşk dolu bir kadındır. Aşçılığında ki başarıları ile çeşitli yemek programlarında yer aldı. Bu başarılarını,güzelliğini,anneliğini ve seksi pozlarını Twitter ve instagram’da sık sık paylaşmakta keyif duyan bir ünlüdür. Peki çocuk doğurmasına rağmen cildi ve vücudunun bu kadar kusursuz görünmesini neye borçlu? hep birlikte bilgilenelim…

Chrissy Teigenin Güzellik Sırları

Saçlarına olan düşkünlüğünü her defasında dile getiren ve incitmeden saçının her teline değer veren biridir. Bu nedenle saçları onun hayatını süsleyen en değerli yapı taşlarındandır. Saçını genelde üsten topuz yapmayı seven ve sık sık dalga modeli tercih eden Chrissy Teigen saç kürünü haftada 2 kere özel kuaföründe muhakkak yaptırıyor. Saçlarının yağ ve nem dengesini eşitleyen ve tarama yöntemi ile en az 5 dakika kadar masaj yöntemini ihmal etmeyen haftada en az 4 kere saçını bir gün ara ile yıkadığını ve fön ve kurutma makinelerini kullandığını bir röportajında bildirdi Bu nedenle saçı hem daha sağlıklı uzuyor ve ve saçında bu tür kurutmalara mahkum edilmediğinden dolayı kurumalar ve saç kırıkları fazla yaşanmıyor.

Ünlü kozmetik markası Becca onun en çok tercih ettiği markalar listesinde yer alıyor. Makyajlarında daha minimal özelliklere sahip olan ve ışıltısı fazla belirgin olan makyaj tonlarına dikkat ediyor ve makyaj yaparken uyumu en güzel şekilde sağlıyor. Makyaj tutkusu oldukça fazla olmasına rağmen cildinin bozulmamasını makyaj temizleme toniklerine bağlıyor. Dikkatli ve düzenli kullanıldığı sürece cilt eski sağlığına kısa zamanda ulaşıyor diyor.Cildinin kan akışını hızlandıran egzersizliklere zaman ayırıyor. En büyük tutkusu doğada spor yapmak,koşmak ve ruhunu dinlendirmektir. Doğada olduğu sürece güneşin zararlı ışınlarına göre kendini önceden hazırlıyor ve markasından şaşmadığı etkili güneş kremlerini ince tabaka şeklinde cildine yedirerek cilt sağlığını bu şekilde koruyor.

Doğum öncesi ve sonrası kullandığı cilt çatlaklıklarına iyi gelen kremin gerçekten çok faydası olduğunu söyleyen,dikkat edildiği sürece cilt taze ve genç kalıyor hatta kendinizi önemsediğiniz sürece uzun yıllar fit bir güzelliği elde edersiniz diyerek ,hayranlarına ,sağlıklı beslenmelerini, her gün cilt masajı ve kafa masajı yapmalarını,doğada yürüyüş ya da koşu yapmalarını,yoga,bisiklet ve fitness yapmalarını,bol bol su içerek ve sağlıklı zengin lif içeriği kaynaklı sebze ve meyveleri tüketmelerini tavsiye ediyor. En önemlisi mutlu olmayı hayatlarında eksik etmemelerini vurguluyor.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*