Taylor Hill Cilt Bakımı ve Güzellik Sırları

Taylor Hill Güzellik Sırları

Genç güzeller listesinde yerini alan ABD’li Taylor Hill, 1196 doğumludur. Palatine, Illinois, ABD 5 mart 1996 yılında dünya’ya gözlerini açtı.Burcu balıktır. Güzelliği ile çok dikkat çeken ve herkesin dilinde olan Taylor Hill birçok sinema ,reklam ve filmlerde başrol oynamıştır. Aynı zamanda modelist,mankendir. Her dergide boy gösteren yılın en güzel yüzleri arasında ilk 5’e giren Taylor Hill güzelliği ve doğallığı hayranlarını adeta kıskandırmaya yetmektedir.

Cildinin bu kadar taze ve güzel olmasındaki en büyük sır yaşının küçük olmasından kaynaklanır. Fakat cildinde hiç bir leke yara,sivilce olmaması ve pürüzsüz olması en ilgi çeken kısımlarından biridir.Bu nedenle çeşitli yerlerden milyon dolarlık reklam teklifleri almayı sürdürmektedir. Peki, Taylor Hill Kimdir? önce kısa bir biyografisinden söz edelim. Daha sonra cilt bakımı ve güzellik sırlarından sizlere söz edeceğiz. O halde başlayalım…


Taylor Hill Kimdir?

Fiziğinin güzelliği ile 14 yaşına geldiğinde Jim Jordan tarafından keşfedilerek ilk teklifini aldı. Bir iç giyim mağazasının iç çamaşır tanıtımı için modellik yaptı. Kapak kapak resimleri dergide yayınladı.2013 yılında ise bu modellik sayesinde çeşitli kataloglarda çekimlerde yer aldı. MacKinley,Logan Rae adında iki kardeşi bulunmaktadır. Liseyi , Arvada, Colorado’da Pomona bitirdi.2014 yılında ise Victoria Secret Fashion Show defilesinde en çok beğenilen modeller listesinde ilk sırada yer aldı.

Dünyanın en çok ses getiren ve beğenilen ünlüler arasında yer almaktadır. Ortalama boy ölçüsü 1.77’dir. Uzun boylu,ince belli ,çok seksi bir görselliğe sahiptir. Vücudunda fiziği haricinde gözleri,kaşları ve dolgun saçları oldukça dikkat çekmektedir.2015 yılında ise moda medya ödüllerini kazanarak yılın en güzel modeli seçildi. Genç yaşta üstün başarılar elde edilen ve çok fazla beğenilen Ortalama 10 milyon hayran kitlesine ulaşan bir modelisttir. Dünya çapında en güzeller listesinde yerini almaktadır. En çok para kazanan genç modellerden biri olarak tanınır. Peki, Taylor Hill güzelliğini neye borçlu ? Cildine kullandığı özel bir kür var mı? sosyal yaşantısında kendine ayırdığı zaman ve bakım hangi periyodlarda ilerliyor. Adım adım Taylor Hill cilt bakımı ve güzelliğinden söz edeceğiz. O halde başlayalım…

Taylor Hill Güzellik Sırları

Hayatının en güzel dönümde yer alan milyonlarca insan tarafında sevilen ,sayılan genç bir modeldir. Vücudu oldukça seksi ve fit bir görselliğe sahiptir. İnce ,zarif bir bedene sahiptir. Gözlerinde efsuni bir gizem söz konsudur. Alımlı bakışları ile derin duyguları harekete geçiren sıcak bakışları ile çok beğenilen kadınlar listesinde ilk sıralardadır. Cildinin muhteşem güzelliği ve neredeyse her fotoğrafta doğal pozlar vermeyi huy haline getirmesi kendine olan güveninden kaynaklanmaktadır.

Kendi seven,hayatla barışık olan,göz kamaştıran,giyim stillerinde her daim popüler trendliği yakalayan ,dergi ve katalog çekimlerinde yüz güzeli seçilen,milyon dolar paralar kazanan başarılı bir modelist,oyuncu mankendir. Cildine en sık kullandığı kür bakımı Hindistan cevizi yağıdır.Cildine inanılmaz iyi geldiğini savunan ve bunu sık aralıklarla yaptığını dile getiren Taylor Hill,her gün düzenli ılık duş yapıyor. Suyun içinde ortalam 15 dakika vücudunu dinlendiriyor. Çok kaynar sıcak sudan mümkün oldukça uzak duruyor. Saçlarına özel sipariş ettirdiği şampuan dışında bilmediği hiç bir ürünü deneme amaçlı kullanmayı tercih etmiyor. Kaşlarının kalın ve doğal olmasının nedeni ise kaşının fazla aldırmaması sadece dağınık olan tüyleri toparlayak almasıdır. Çok sık kaş aldırmayan bir ünlüdür.

Dudaklarının olmazsa olmazı dudak kalemi,gözlerinin olmazsa olması eyeliner tercihinde kuyruk çizimini tercih ederek ceylan bakışlı bir görselliği yakalıyor. Cildine fazla krem  ve makyaj ürünlerini kullanmayı tercih etmiyor. Her sabah düzenli sütünü içiyor. Çay ve kahve alışkanlığı oldukça az. Bunu yerine ruhunu dinlendirecek bitkisel çayları tercih ediyor. Hafta 2 kere Avokado yemeyi ihmal etmiyor. Duş onun hayatında doğal rutin ve olmazsa olmazlarından. Sıkı sık su içmeyi ihmal etmiyor. Gece uyumadan önce makyajını çeşitli yüz temizleme tonikleri ile temizliyor. Yüzüne özel jelleri kullanarak cildine bilmediği sabunları asla kullanmıyor. Çok fazla kür yapmıyor ve ihtiyaç duymuyor. Özellikle cilt düşmanı olarak düşündüğü fondötenlerden mümkün oldukça uzak duruyor. Bıyıklarını ağda ile alıyor ,ip kullanmayı tercih etmiyor. Ağdanın daha uzun süre tüylenme çıkartmadığını dile getiriyor. Yüzüne ağda kullanmıyor. Çünkü yüzünde onu rahatsız edecek boyutta tüylenme söz konusu değildir.

Cildini derinlemesine temizleyerek uyuyor,uyanınca yüzünü sadece dur su ile yıkıyor. Cildi ile fazla oynamıyor ve en çok spor yaparak ve sağlıklı beslenerek kilosunu koruyor. Taylor Hill çok özel bir kür yapmadığını ve genelde doğal olduğunu yakın zamanda yaptığı bir röportajında dile getirdi.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*