Karlie Kloss Cilt Bakımı ve Güzellik Sırları

Karlie Kloss

Yabancı ünlüler arasında fark yaratan bir güzellik Karlie Kloss moda dünyasında en çok yankı uyandıran bir kimlik olmayı sürdürmüştür. Güzelliği ve asil duruşu ile herkesi kendine hayran bırakan bir stili bulunmaktadır.. Dünya çapında hayran kitlesini en yüksek safhalara taşıyan Karlie Kloss kimdir öncelikle kısa biyografisinden bahsedelim. Daha sonra güzelliğini nelere borçlu ve güzelliğinin gerçek sırları neler hakkında bilgileri sizlerle paylaşacağız. O halde başlayalım…


Karlie Kloss Kimdir ?


1992 yılında Amerika’nın gözde yeri Chicago eyaletinde dünya’ya gözlerini açtı. Boyu oldukça uzun olan birçok ünlü yabancıya göre fark yaratan bir fiziğe ,duruşa sahiptir. Ortalama olarak boy yüksekliği 1.84 kilosu ise 59’dur.Eski Victoria Secret’s güzellerinden biri olarak tanınan Karlie Kloss‘un inanılmaz güzel bir cildi vardır. Estetiğe ihtişyaç duymayan ,oldukça doğal ve çekici olan bu ünlü ,podyumların en çok beğenilen ikonu olmuştur. Sevenleri ve hayran kitlesi epey çoktur. Amerika’nın Chicago semtinde doğan ortalama olarak doğumundan 4 yıl kadar orada yaşayan Karlie Kloss ailesinin verdiği bir karar ile ST. Lois’e nihai yerleşme kararlarını sağladılar. Daha sonra orada büyüyen Karlie Kloss birçok farklı alanlarda eğitim hayatına devam etmiş,kendini en iyi şartlarda geliştirmiştir. Bale eğitimi almış,dans kurslarına gitmiştir

.14 yaşına geldiğinde ilgi çeken güzelliği keşfedilmiş ve 2006 yılında ilk dergi kapak modeli olmayı hak kazanmıştır. Daha sonra çekimlerde verdiği asil pozlar sonrası çeşitli yerlerde n mankenlik,modellik, ve yüz kapak güzeli olma tekliflerini alarak çeşitli yerlerde kapak model olmuştur.Kariyerini daha yüksek başarıya ulaştırmak adına New York’a taşınma kararı almıştır.2007 yılında artık daha tecrübeli bir manken olarak podyumlarda boy göstermiştir ve işini uzun yıllar bu şekilde sürdürmüştür.2011 yılında ise Christian Dior’un ona sunmuş olduğu teklife 3 yıl karşılığında bir sözleşme imzalamıştır. Daha sonra çok tanınmış Taylor Swit ile çeşitli projelerde yer almıştır. Victoria Secret Meleklerinden biri olan 2013-2015 yılının en popüler modeli olarak akıllarda iz bırakmıştır. Peki, Karlie Kloss Cilt Bakımını nelere borçlu? bu kadar doğal ve pürüzsüz bir cilde sahip olmanın sırrı nedir? hep birlikte öğrenelim.

Karlie Kloss Güzellik Sırları


Karlie,yaşam boyu sağlıklı beslenmek ve spor yapmaktan yana olan çok başarılı bir modeldir. Sahne performansında asla düşüş yaşamayı sevmez. Ona göre podyumda görsellik kalitesini düşürmek söz konusu değildir. Her konuda kendini geliştiren ,podyumlarda en iyi hazırlığı sağlayan,güçlü bir duruş sergileyen bir kadın olmaya özen göstermiştir. Bu nedenle çok başarılı bir ünlüdür. Dünya çapında en çok beğenilen,resmi en çok indirilen ve videolarında en çok tıklanan kişiler listesinde yer almaktadır. Bu popülerliğinin tamamen asil duruşuna bağlamaktadır.

Cildinin bu kadar kusursuz güzelliğe sahip olmasının tek nedeni,doğru beslenme ve bol su içme alışkanlığı edinmesidir. Bununla beraber, sıklıkla cildine uyguladığı buz yöntemi cildinin daha diri görünmesini sağlıyor,cilt ölü hücrelerden arınıyor ve güzelliği bu şekilde tazelediğini ifade ediyor. Evde uyguladığı bu basit buz bastırma yöntemi ile cildinin pürüzsüz kalmasına yardımcı oluyor. Fakat burada dikkat edilmesi gereken asıl nokta buzun doğru bir şekilde uygulama yönteminden geçmesidir. Buz bastırmasının süresi sadece 20 saniye kadar olmalı ve buz yüzde gezdirilmelidir. Gözün alt kısmına gelen buz ince damarları zedeleyeceğinden buzun gözün alt kısmında bekletilmemesine dikkat edilmesi gerektiğini vurgulamaktadır.

2. Aşama kullandığı krem maskelerdir. Kremin cilt yapısına uygun olması en hassas noktalarından biridir. Eğer krem tercihi yapıyorsanız öncelikle ilk seçiminizin temizleyici toniklerden yana olmasına özen gösterin dediği bir röportajda,cilde hapsolmuş kir ve aknelerden ancak temizleyici toniklerle kurtulmanız mümkündür. Makyaj öncesi ve sonrası bu kremleri 5 dakika önceden sürüp bekletmeyi alışkanlık edininiz diyerek cildine verdiği değeri bu şekilde ifade ediyor. Cildin neme ve yağa ,ihtiyacı var. bunu eşitlemek oldukça önemlidir. Mevsimsel zamanlara kendinizi iyi hazırlayın ,kışın sert soğuğuna karşı etkileyici cilt kremlerinizi dışarı çıkma aşamalarında sürünüz.

Yazın güneşin zararlı ışınlarından korunmak için cilt tipinize uygun güneş kremlerini sürünüz. En önemlisi mutlu olun,sağlıklı ve dengeli beslenin,bol bol su için ve çeşitli spor egzersizliği ile formda kalın.İşte bu aşamalar sizin genç ve fit kalmanızı sağlayacak basit yöntemler diyerek röportajında hayan kitlesine cilt ve güzellik mesajlarını bu şekilde iletmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*