Fahriye Evcen Cilt Bakımı ve Güzellik Sırları

Fahriye evcen

Türkiye’nin gözdesi olan Fahriye Evcen, alımlı ve çekici güzel ünlüler listesinde ilk sıralarda yerini alan, çok sevilen sinema yıldızı,oyuncu,mankendir.Çeşitli alanlarda birçok dizi,film,moda ikonluğu,yüz güzeli,dergilerde kapak,çeşitli giyim firmalarda kapak model ve oyunculuk yapan bir ünlüdür. Herkesin ilgisini çeken beğeni kazanan ve güzelliği ile oldukça dikkat çeken asil bir duruşu vardır. Çok beğenilen ünlüler arasında en çok dikkat çeken giyim stili,makyajı,saçları ve dişleridir. Güzelliği dillere destandır. Kendine verdiği değer bakım çok ön plandadır.

Fahriye Evcen denilince akla ilk gelen o güzel yüzü,masum bakışı ve dikkat çeken efsuni gözleridir. Her yerden ayrı teklifler alan her reklamda ve dizilerde sıklıkla ön plana çıkan bu oyuncunun cilt bakım ve güzelliği hayranları tarafından merak edilmektedir. Bizlerde sizler için Fahriye Evcen cilt bakımı ve güzellik sırları hakkında en önemli tüyolardan söz edeceğiz . Öncelikle sizlere Fahriye Evcen kimdir ? hakkında kısa biyografisinden söz edelim. Daha sonra güzellik ve bakım stilini ele alacağız.

Fahriye Evcen Kimdir ?

4 Haziran 1986 Solingen doğumludur. Annesi Çerkes babası ise Kavala Göçmeni olarak tanınmaktadır. Almanya’da doğma büyüme olan Fahriye Evcen zor çocukluk dönemleri geçirmiştir. Soliginlerde o dönemler çok zor bir hayat söz konusu idi. Türklerin oturdukları evlere zarar veriliyor,yakılıyordu. Ailesi hep korku içinde yaşıyor ve kendi evlerine de zarar gelmesin diye uzun zaman karanlıkta oturmaya mahkum kalıyordu. Onlar için çekilmez kabus olan bu hayat döngüsü uzun yıllar devam etti. Daha sonra Türkiye’ye yerleşme kararı aldılar.

Fahriye Evcen Nasıl Ünlü Oldu ?

Fahriye Evcen ünlü olacağını ve keşfedileceğini aklının ucundan bile getirmiyordu. Onun ünlü olmasını sağlayan Rahmetli Oya Aydoğan‘dır. Oya Aydoğanın sunduğu bir programda fark edildi ve güzelliği ile Oya Aydoğan onun elinden tuttu. Fahriye Evcen Eğitim hayatına Türkiye’de devam etti ve Oya Aydoğanın katkısı ile çeşitli yerlerden dizi film teklifi aldı. İlk dizisi Yaprak dökümü’dür. Necla karakteri ile Türkiye’ye büyük yankı uyandırdı. Derken yüz güzelliği,cildi ve duruşu onun daha fazla teklif almasını sağladı. Şansı tamamen dönen ünlü oyuncu hayat başarılarını 4 sene içinde katladı ve çok tanındı. İlk sinema deneyimi ise,11 Nisan 2008 tarihinde yayınlanan ”Cennet” adlı film’de rol aldı.2017 yılında ise ünlü oyuncu arkadaşı olan Burak Özçivit ile evlendi. Peki, Fahriye Evcen Cilt güzelliğini nelere borçlu ? hep birlikte öğrenelim,bilgilenelim.

Fahriye Evcenin Güzellik Sırları

 

Makyaj seçiminde markadan şaşmayan ve ödül almış marka makyajları tercih eden Fahriye Evcen, makyaj yaparken kedi gözü makyajını çok sevdiğini ve en çok gözlerinin bu makyaj yöntemi ile dikkat çektiğini söylüyor. Eyeliner kullanırken mutlaka far seçiminde koyu tonları tercih ediyor. Kuyruk çiziminde oldukça hassas . Gözlerinin daha çekici ve büyük görünmesini eyeliner kuyruk çizimine bağlıyor. Ruj kullanırken tercihi doğal olmaktan yana. Bu nedenle çok koyu renkli rujlara öncelik vermiyor. Onun doğasında daha doğal görünmek var. O doğal ve dikkat çeken bir kimlik olmayı en iyi şekilde başaran ünlüler arasında yer alıyor.

Fahriye evcen

Dudak kalemini muhakkak kullanır ve bu rengi dudak tonuna uygun seçer. Böylece dudakları daha dolgun ve çekici oluyor. Kaş kalemi,göz kalemi, rujunun rengi ,farının teniyle uyum sağlaması saçının daha doğal ve canlı görünmesi için kullandıkları özel taktikleri arasında zamanlamayı iyi kullanıyor. Makyaj yaparken en iyisini elde etmeye çalışması ve sabırlı olması güzelliğine güzellik katıyor. Bakım zamanında sıkılmayan daha çok kendi ile vakit geçiren,kendini seven aynalara asla küsmeyen hayat dolu bir kimliktir. Güzelliğini neşesine bağlıyor ve hayatında olumsuz olan her şeyden mümkün oldukça kaçıyor.

Sabah uyandığında yüz kremini sürmeyi ihmal etmiyor. Güneşli havalarda etkili koruyucu güneş kremlerini yüzüne iyive sürerek kendini koruma altına alıyor,böylece güneşin zararlı ışınlarına karşı kendini koruma altına alıyor. Gece uyumadan önce yüz temizleme jelini kullanıyor ve yaptığı makyajlardan cildini tamamen arındırıyor. Cildine çok fazla kür yapmayan ,yormayan ,bol bol su içmeyi seven ve sporu hayatından çıkartmayan Fahriye Evcen hayatı dolu dolu yaşamak ve en önemlisi mutlu olmak güzel kalmanın en büyük sırları arasında olduğunu ifade ediyor.Hiç bir estetiği olmayan ve doğal güzelliğini bozmayan ,Fahriye Evcen, sarımsak çayı içerek formunu koruma altına alıyor. Salatalara öncelik veren ve doğru beslenmeyi alışkanlık edinen ,kilo vermek için çok çabalamayan ,zarif narin,bakımlı bir ünlüdür.

  • Fahriye Evcen güzelliğinin sırrını olumlu düşünmeye,stressiz yaşamaya ve enerjik olmaya bağlıyor. Gerçek güzelliğin mutlulukta saklı olduğunu açıkça anlatan ve hayranlarına mutlu olun çağrısı veren doğal bir ünlüdür. Bu nedenle doğallığı ilgi çekmeye devam etmektedir.Çok beğenilen ünlüler arasında yer alıyor hatta diğer ülkelerde de hayran kitlesi oldukça fazladır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*