Seda Sayan Cilt Bakımı ve Güzellik Sırları

Seda Sayan, yabancı ülkelerde çok popüler bir ünlü olarak tanınır. Türkiye’de o kadar konuşulmamasına rağmen yabancı ülkelerde Seda hayranlıkları bir başka. Onun güzelliğini ve sıcak tavrını çok beğendiklerini her defasında dile getiriyorlar. Tabii ki, Türkiye’de çok özenilen bir ünlü oldu.

Etrafındaki ünlüler onun güzelliğini adeta kıskanıyorlar. Seda Sayanın kendine has bir duruşu var. Aile ilişkilerindeki sıcaklığı dışarıda da gösteriyor bu nedenle insanlarla olan diyaloğu sıcak ve huzurlu oluyor. Sevginin ve güzelliğin zarafeti sayılan, Seda Sayan aslında çok alımlı,hoş bir bayan. Cildi çok güzel ve taze. Yaşının ilerlemesine rağmen cilt gençliği ile gençlere taş çıkartan Sayan güzelliğini kendi enerjisine bağlıyor. Ayrıca yüz güzelliği için gerekli özeni de her defasında gösterdiğinin altını vurguluyor.

Peki, güzeller güzeli Seda Sayan Kimdir? Nerelidir? Kariyer yaşantısındaki başarılar neler önce onlardan bahsedelim. Daha sonra cilt güzelliğindeki sırrı sizlerle paylaşacağız. Bakalım Seda hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz ? İşte Seda Sayan ve cilt bakımı ve güzellik sırları…

 

Seda Sayan Kimdir ?

 

Aslen İstanbullu’dur. 1961 Doğumludur. Ünlü olduktan sonra Seda Sayan ismini kullanarak uzun yıllar ses ve sinema sanatçılığı yapmıştır. 1980 yılımda ilk çıkış yaptığı Ah Geceler Albümü ile o dönemlerde herkesin dilinde bu şarkılar yer almaktaydı. Fakat en büyük başarıyı ”Sensizliğe Yanarım” parçasıyla yaptı. Birden fazla beste ve şarkıları Olan Seda Sayan yıllara evlilik programlarında sunuculuk yaptı. Sunuculuk hayatında insanlarla kurduğu sempati ilgi uyandırdı, Özü gibi sözleri de dobraydı. İçinde ufacık kin barındırmayan,sanat dünyasında fazlası ile sevilen saygı gören bir ünlüdür.

Seda Sayan yaşadığı talihsizliklerden sonra birden fazla evliliklerde bulundu. İlk evliliği Rıdvan Kılıç ile oldu. Fakat bu evliliğin süreci 6 ay kadar sürdü. Daha sonra bekarlığın sultanlığını yaşayan Seda, yine gönlünü kaptırdı ve ikinci evliliğini Sina Engin ile yaptı. Sinan Enginden dünyalar tatlısı bir erkek evladına sahip oldu. Seda Sayanın Göz bebeği olan ilk ve tek evladı olan, Oğulcan Engine düşkünlüğü ifade edilemez boyuttadır. Bu evliliği 6 yıl devam etti. Sonra, Soner Yapmacık ile evlendi. Daha Sonra Mahsum Kırmızıgül ile beraber oldu. Ama en uzun ilişkisi Nihat Doğan ile sürdü. Uzun süre nişanlı kaldılar ve uzun süren nişanlık evresi bir hata üzerine yıkıldı. Daha sonra kendinden ortalama 23 yaş küçük olan Onur Şan ile evlendi. Şuan ki durumu hakkında net bilgi elimizde mevcut değil.

Her ne kadar çok evlilikler de yapsa da evlilik hayatında yaşadığı sorunlar onu içten içe yordu. Fakat hayatındaki neşeyi ,azmi hiç bitirmedi ve çocuğu için mutlu olmaktan asla vazgeçmedi. Peki, bu kadar renkli bir hayatı olan ama ilişki hayatında net mutluluğu yaşayamayan Seda Sayan buna rağmen güzelliğinin sırrını neye borçlu ? Hep birlikte öğrenelim…

Seda Sayanın Yüzü Neden Bu Kadar Genç Görünüyor ?

Seda Sayan yüz için her estetik yoluna giden bir ünlüdür. Estetiklerinden başarılı sonuçlar alan bir ünlüdür. Cildi yaşına göre oldukça güzeldir. Fakat o en kusursuzunu istediği için son ameliyatı yüzünü gerdirmek oldu. Fransız Askısı ile ortalama 10 yaş genç görünen seda sayan bir de çene altına sağ ve sol kısmına Cilt altı ipi yerleştirdi.

Seda Sayan ;

Çok bakımlı bir ünlüdür. Bu nedenle estetik ameliyatlarında bile onu doğal görmeniz mümkün değildir. Makyajsız Komşusuna bile gitmez. Ameliyat masasında bile süslü olduğunu dile getiren Seda Sayan,,böyle yaşamayı seviyorum çünkü benim için süs ,bakım, bir kadının en büyük zarafetidir diyor. Bütün kadınlar bakımlı iken narin ve güzeldir . Yaşları kaç olursa olsun ruh yaşları çocuktur. İşte ben Ruh yaşımın çocukluğunu yaşıyorum diyerek hayranlarına bakımlı olmalarını tavsiye ediyor.

Estetik ameliyatlarında oldukça soğuk kanlı olan ve korkmayan Seda Sayan cesur ve dobra olması ile sevilmeye devam ediyor. Seda Sayanın cildi doğal kürlerle değil daha çok estetiklerin büyüsü ile şekil buluyor. Bundan 15 sene önce bu tür estetiklere ihtiyaç duymayan yaşlılık fobisine girmek istemiyor ve bu yüzden güzellik uğruna servetler ödemeye devam ediyor. Seda Sayan 1961 doğumlu yani ortalama olarak yaşına göre çok diri ve güzel. Bu güzelliği uzun yıllar sürmesi dileği ile.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın